sobota, 4 maja 2013

I po warsztatach...

   W poniedziałek 29.04.2013 w Kwiaciarni Prowincjonalnej odbyły się pierwsze warsztaty florystyczne.  Z wielkim uśmiechem na twarzy i radością w sercu musimy stwierdzić że było rewelacyjnie!! W warsztatach wzięło udział jedenastu uczestników plus oczywiście nasza ekipa Paulina,Iza Martin i nasz boczny zawodnik Sylwia pełniąca funkcję fotografa. Warsztaty trwały 4 godziny a w tym czasie powstały piękne kompozycje, które można obejrzeć na poniższych zdjęciach. Tematem naszych zajęć były klimaty prowincji, na zajęciach powstały wianki na drzwi, wykonane w 90% z naturalnych elementów dekoracyjnych takich jak leśny mech, kora z drzew czy patyki z brzozy. Oczywiście nie obeszło się bez sztucznych dodatków ale tylko symbolicznych... W drugiej części zajęć zajęliśmy się kompozycjami z kwiatów ciętych w szklanym naczyniu, który również przysporzył wielu emocji i w efekcie zaowocował wieloma kreatywnymi dekoracjami.


   Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszych warsztatach i zapraszamy serdecznie na kolejne edycje florystycznych wariacji!


    Wielkie podziękowania dla Multibanku za organizacje cateringowe oraz dla Magicznego Domu za wyposażenie nas w piękną i stylową porcelanę oraz dekoracje stołu...Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza